Organize suç örgütü lideri suçlamasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, bir süredir yayınladığı videolar ve yaptığı paylaşımlarla Türkiye’nin gündemini belirliyor.

Ancak Peker, videolarında ve paylaşımlarında iddialarını ayrı ayrı dile getiriyor.  Peker son olarak her şeyi neden anlatmadığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Peker, ”Çünkü yaşam sevincinizi kaybedip umutsuzluğa düşersiniz” ifadelerini kullandı.

Peker’in paylaşımları şöyle:

”1-Kıymetli dostlarım, bana devamlı diyorsunuz ya Bütün her şeyi birden anlat, ben size bu kötülüğü yapmayacağım. Çünkü yaşam sevincinizi kaybedip umutsuzluğa düşersiniz. Ben öncelikle size, sizin patron olduğunuzu anlatacağım.

2- Daha sonra size tüm soygun düzenini anlatacağım. Bağışıklık sisteminiz oluşunca en büyüklerini anlatacağım. Sizi tüketici toplumun bir parçası yaptılar.

3-Bazıları bana nasıl bir strateji izlemem için akıl veriyorlar. Çok değil, bundan iki ay önce o arkadaşlar çarşıda pazarda bile birileri duyar diye eleştiri anlamında iki kelime dahi konuşamıyorlardı. Benim stratejime lütfen güvenin. Psikiyatri Prof. Dr. Sedat PEKER”