• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %-0,15
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-2,19
Sedat Peker bu sefer CHP’ye seslendi

Sedat Peker bu sefer CHP’ye seslendi

reklam"
reklam

Sedat Peker, yaptığı paylaşımlarda, Ekrem Güler’in, İş Bankası Yönetim Kurulu’na danışmanlık verdiğini belirterek, CHP’ye seslendi.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yöneticilerine seslenerek, iddialara adı karışan Ekrem Güler’in İş Bankası Yönetim Kurulu Danışmanı olduğunu belirterek, ”CHP yetkilileri, siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, süslü sülünün koruma müdürü ekrem gülerin o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?” dedi.

ekran-resmi-2021-06-15-12-20-27.png

Ekrem Güler’in, Sezgin Baran Korkmaz’a ait olan Paramount Otel’de kaldığını ve Korkmaz’dan 100 bin lira para istediğini iddia eden Peker, muhalefete, ”İş Bankası yönetimini kendileri ya da yakınları hakkında FETÖ soruşturmanız var diyip korkutularak, süslü sülünün koruma müdürünün İş Bankası yönetim kurulu danışmanlığına getirildiğini bütün herkes bilmektedir” diye konuştu.

ekran-resmi-2021-06-15-12-20-58.png

‘Canavar hain, bunalıma soktu’

Çete lideri Sedat Peker, yayınladığı 9. videoda Ekrem Güler ile ilgili iddiaları gündeme getirmişti.

“Aranan adamın otelinde hakim ve emniyet müdürleri kalıyor”

Kara para aklama iddiasıyla hakkında soruşturma yürütülen ve firari durumda olan Sezgin Baran Korkmaz hakkında da konuşan Peker, şöyle demişti:

Bodrum’da Paramount Otel var. Sahibi kim, Sezgin Baran Korkmaz. Bu arkadaş Türkiye’de de ABD’de de aranıyor. Bu adamın otelinde kimler var. Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat, Ankara. Bu abi, o kadar rahat bir adam ki, sıfır X5’le görevine gidiyor geliyor. Kim ne der demiyor, kaç milyonluk araçla işe gidiyor.

Başka, bunun eski koruması, kendi korumasıydı, onu koruma dair başkanı yaptı. Kim, Ekrem Güler, kim Silivri’deki genç emniyet müdürünün intihar etmesine neden olan canavar hain, bunalıma soktu, kafasına sıktı. Veysi Ateş, tatil ekibinde. Bunlar tatili de birlikte yapıyorlar, kesmeyi de birlikte yapıyorlar. Resul olaya sonradan dahil olacak, bunlar tatil ekibi. Bir de Muğla Emniyet Müdürü, Marina vardı ya, el konulan, şimdi de otele el koyuyorlar. Sezgin Baran Korkmaz, en son Mübariz de demişti, sendeki belgeler benim şirketim ama bende yok demişti, bende var kardeşim. Sakın onlarla anlaşayım deme, patlatırım rezil olursun. Müşteri portföyünün tamamı bende, hangi hakimler savcılar. Siz aranan adamın otelinde ne işiniz var? Hani lan faturalarınız? Suit odada kalıyorsunuz, 100 bin lira yapıyor, lan sizin maaşınız kaç para, hani fatura.

‘Ekrem Güler’i İş Bankası’na soktu’

Koruma daire başkanını neden yapıyor biliyor musunuz, en önemli adamların yanına adam veriyorlar, polislerini koydu. Kıbrıs’taki adam kayıt yapıyordu ya, bu da polislere yaptırdı. Ekrem’i Emniyet’ten ayırdı, İş Bankası’na soktu, emniyet müdürünün İş Bankası’nda ne işi olur? Parasını ödeyemeyen, İş Bankası’na kalanlar var ya, büyük oteller, arsalar var ya, oraya operasyon.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM