• DOLAR
  %0,49
 • EURO
  %0,76
 • ALTIN
  %0,33
 • BIST
  %3,77
Kadın çalışanının kafasına silah dayayan banka müdürünün tehditleri dava dosyasında: Ölmeye öldürmeye geliyorum

Kadın çalışanının kafasına silah dayayan banka müdürünün tehditleri dava dosyasında: Ölmeye öldürmeye geliyorum

reklam"
reklam

 

Kahramanmaraş’ta çalıştığı banka şubesinde müdür Turabi K., Melis B.’nin başına silah dayadı. Olay sonrası, şahsın kendisini aramaya devam edip, ölümle tehdit ettiğini ileri süren Melis B., telefon kayıtlarını mahkemeye sunarken, aynı bankada çalıştığı iş arkadaşı Can B. de tanık olarak dinlendi. Can B., eski müdürü Turabi K.’nin kendisine de silah doğrulttuğunu dile getirdi.

Kahramanmaraş‘ta özel bir banka şubesinin kasa dairesinde yaşanan olayda banka müdürü Turabi K., güvenlik görevlisinin silahını alıp Melis B.’nin başına dayadı. Bankanın güvenlik kamerası görüntülerine de yansıyan olayın ardından Melis B., Turabi K.’den şikayetçi oldu. Olayın ortaya çıkmasının ardından banka, Turabi K.’nin işine son verdi.

CAN GÜVENLİĞİ OLMADIĞI GEREKÇESİYLE DURUŞMAYA KATILMADI

Silahla tehdit suçundan hakkında 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Turabi K.’nin yargılanmasına dün Kahramanmaraş 7’nci Asliye Ceza Mahkemesi‘nde devam edildi. Davanın ikinci duruşmasına avukatlar katıldı. Can güvenliği olmadığı gerekçesiyle duruşmaya katılmayan Melis B.’nin, yaşadığı şehirde mahkeme tarafından alınan ifadesi dosyaya konuldu.

Kadın çalışanının kafasına silah dayamıştı! Banka müdürünün tehditleri dava dosyasında: Ölmeye öldürmeye geliyorum

”BU OLAY ARAMIZDA KALSIN” DEMİŞ

Melis B., ifadesinde olay günü para koymak için kasa dairesine indiğini, ardından gelen eski şube müdürü Turabi K.’nin küfürler ederek aşağı indiğini söyledi. Melis B., ‘Başka bir arkadaşımız için ‘Vursam ne güzel olur’ dedi, ben de ‘Allah korusun’ dedim. Bunun üzerine güvenlik görevlisinden silahı alarak başıma dayadı ‘Vurayım mı seni, vurayım mı seni?’ dedi. Ben kafamı çevirdim, daha sonra beni odasına çağırdı, ‘Bu olay aramızda kalsın, biz kendi aramızda şakalaşırız, kimseye söylemek yok’ dedi.

TELEFONLA TEDHİTLER ALDIĞINI İLERİ SÜRDÜ

Yaşadıklarının ardından bankanın idari izin vermesi üzerine İstanbul‘a gittiğini ifade eden Melis B., olaydan sonra bankadan ilişiği kesilen Turabi K.’nin kendisini telefonla sürekli arayarak tehdit ettiğini öne sürdü. Melis B., şöyle devam etti: “Ben İstanbul’dayken sanık beni defalarca aradı, her açtığımda tehdit ediyordu.

Kadın çalışanının kafasına silah dayamıştı! Banka müdürünün tehditleri dava dosyasında: Ölmeye öldürmeye geliyorum

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM